HakkımızdaGIBRIL & GABRIELLE
HAKKINDAGibril & Gabrielle ile alışverişe başladığınız için teşekkür ederiz! 

Kadınlar için moda trendlerine uygun muhafazakâr giysiler sunan birkaç giyim mağazasından biri olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Hem muhafazakâr, hem modaya uygun, hem kaliteli, hem de rahat kıyafetler bulmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz.

Muhafazakâr giyim denildiğinde genellikle sıkıcı ve sönük giyeceklerin anlaşıldığını da biliyoruz. Bu noktada, öncelikli hedeflerimizden biri insanların ön yargılarını değiştirmek. Kadınların güzel görünüp modaya uygun giyinirlerken muhafazakâr da olabileceklerine inanıyoruz! Hem rahat ve huzurlu hissetmeniz, hem de güzel görünmeniz için sizlere yüzlerce seçenek sunuyoruz!

Diğer butiklerden farklı olarak, kolleksiyonumuzda, şaşırtıcı ve göz alıcı olduğu kadar kullanışlı ve rahat kıyafetlere yer veriyoruz. Ayrıca herkesin yüksek kalitede muhafazakâr kıyafetler satın almasını istiyoruz ve bu yüzden fiyatlarımızı olabildiğince düşük tutmaya çalışıyoruz. Kıyafetlerimiz üzerlerinizdeyken harika ve zarif hissetmenizi umuyoruz.


"Zarafetin özü alçakgönüllülüktür." - N. Y. (Gibril & Gabrielle'in Kurucusu)HİKÂYEMİZ


Gibril & Gabrielle | Modest and Islamic Dresses for WomenFransa, İngiltere ve Türkiye gibi ayrı yerlerde yaşayan küçük bir aile üyeleri olarak 2009 yılında Gibril & Gabrielle'i kurduk çünkü her zaman kadınların muhafazakâr kıyafetler bulmalarına yardımcı olma hayalimiz vardı. 

Gibril, Allah'ten peygamberlere mesaj ileten Başmelek Cebrail'in İngilizcesi. Bütün tek tanrılı İbrahimî dinlerin (Yahudilik, Hristiyanlık ve İslam) tek bir kaynaktan, Yüce Allah'tan geldiğiniz gösteriyor. Biz de markamız aracılığıyla bu ilahi kaynağın birliğini vurgulamak istedik.


Çıkış noktamız; muhafazakâr ve aynı zamanda moda giysiler isteyen kadınların şık ve kaliteli giyecekler bulmakta yaşadığı sıkıntıyı görmemiz oldu. Şanslıyız ki, muhafazakâr bir giyim mağazası işletebilmemiz ve hayallerimizin gerçeğe dönüşmesi için bizleri destekleyen muhteşem kocalarımız var!

Muhafazakâr giyinmenin gerçek kimliğinizi geliştirdiğine ve kendinizi daha iyi ortaya koyduğuna inanıyoruz. Muhafazakâr giyinmek, kendi bedeninize gösterdiğiniz saygının başkaları tarafından da görülmesi ve size de gösterilmesini sağlar. Sizler, Yüce Allah'ın güzel yaratıklarısınız ve biz sadece gardırobunuz için daha muhafazakâr seçenekler sunarak bu güzelliği geliştirmek istiyoruz.


Gibril & Gabrielle ile en iyi alışveriş deneyimini yaşayacağınızı umuyoruz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.