sadsad x
asdasd

Filtreler  

Filters  

Filtres  

Sıralama seçin

Tesettür Giyim'de en önemli rolü oynayan başörtü modelleri arasında seçim nasıl yapılır? Başörtü modelleri nasıl bağlanır?

Tesettür Günlük Elbise seçimlerinde ve başörtü modellerinde başarılı kombinler yapmak için GIBRIL & GABRIELLE üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Başörtü modelleri seçiminde bone ve eşarp aynı kumaş türünde seçilmiş olması gerekiyor, özellikle yaz aylarında coton özelliği olan eşarplar tercih edilmeli çünkü yazın Tesettür Elbise modelleri seçimi yaparken de sıcak havalarda terletebiliyor, coton kumaşlar ter emici ve hava alma özelliği ile yaz aylarında kafanızın rahatlamasında yardımcı olabiliyor.

Yapacağınız başörtü seçimleri özel günlerde sade ve şık olmalıdır. Başörtü modelleri Tesettür Giyim konusunda  farklı bir yere sahip, yapılan başörtü seçimleri diğer kıyafetlerinizin renkleriyle uyumlu olmalı.Yumuşak tondaki renkler düğün, davet veya toplantı günleri için tercih edilebilen renkler olabilir. Renkli başörtü modelleri ise günlük gezmeleriniz ve uzun sürecek gezileriniz için uygun olabilir. Renkli bir iş hayatınız varsa bu tarz renkli kombinler yapabilirsiniz.

Başörtü modelleri seçerken başörtü şekli de çok önemlidir, bu başörtünüzü nasıl bağlayacağınızın cevabını da verir. Salaş bir şekilde bağlıyorsanız ipek başörtü modeli tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.